KV Wolderwijd/DYZLE pakt koppositie na overtuigende winst op Hebbes

Ons eerste team heeft zaterdag een prachtige overwinning geboekt in Utrecht. In de topper tegen het eveneens ongeslagen Hebbes won KV Wolderwijd/DYZLE met 12-16, waarmee de ploeg zich knap naar de koppositie speelde in de competitie. Een bijzonder knappe prestatie, zeker omdat Hebbes eerder dit seizoen als enige punten wist te pakken tegen de Zeewoldenaren op het veld.

De wedstrijd begon moeizaam voor Wolderwijd. Hebbes schoot fel uit de startblokken en pakte al snel een 2-0 voorsprong. Daarna herpakte de ploeg zich sterk. Met verzorgd en gecontroleerd aanvalsspel nam Wolderwijd de regie over en draaide de wedstrijd om. Vlak voor rust stond er een verdiende 8-10 voorsprong op het scorebord.

Na de pauze werd die lijn direct doorgetrokken: Lotte maakte meteen de 8-11 en gaf de ploeg daarmee lucht. Hebbes kwam nog even terug tot 11-12, maar Wolderwijd bleef rustig en verdedigend sterk. In het slotstuk liep de ploeg overtuigend uit naar 12-16, een terechte en knappe overwinning.

Coach Niels van der Beek spreekt vol trots over zijn team:
“Na de vroege 2-0 achterstand kregen we de controle. Lotte verdedigde hun beste speelster fantastisch. Het vak met Jan, Daniel, Lotte en Irissa speelde dynamisch en heel gevarieerd, waardoor we niet afhankelijk waren van één schutter. Het andere vak had het in het begin lastig, maar na een tactische omzetting kregen we grip. Matthijs was daar met zeven doelpunten onze grote afmaker. Vandaag hebben we laten zien dat we terecht favoriet zijn voor het kampioenschap.”

Met deze overwinning staat KV Wolderwijd/DYZLE 1 nu alleen bovenaan. Aanstaande zaterdag spelen we de laatste competitiewedstrijd van 2025, thuis tegen Huizen. We hopen op veel supporters langs de lijn!

📅 Zaterdag 15:00 uur
📍 Sporthal De Horst, Zeewolde

Kom onze selectie aanmoedigen!