Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Teamindeling najaar 2019

Update 19-8-2019

Onderstaand de teamindeling voor het seizoen 2019-2020

S1 BK Za        
Trainer: Yvonne Meetsma          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bosch, Carine van den Carine   M Bolt, Maarten Maarten
V Meetsma, Marijke Marijke   M Bolt, Mark Mark
V Mulder, Elserieke Elserieke   M Bosch, Wim van den Wim
V Potuijt, Nancy Nancy   M Holland, Niek van Niek
        M Maris, Maarten Maarten
             
             
A1 WK Za        
Trainers: Jeroen van de Berg & Anne Engelsman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Brummel, Angela Angela   M Bultman, Rick Rick
V Links, Anneleen Anneleen   M Mulder, Matthijs Matthijs
V Pape, Irissa Irissa   M Ruizendaal, Thomas Thomas
V Scharft, Lynn Lynn   M Vonk, Timon Timon
V Scharft, Sam Sam        
             
             
C1 WK Za        
Trainers Robert van Ravvenswaay & Haroen Jaafar          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Bouw, Lisa Lisa   M Bunte, Justin van de Justin
V Bovenkamp, Olivia van de Olivia   M Bunte, Mischa van de Mischa
V Huijing, Daphne Daphne   M Siebering, Karsten Karsten
V Huijing, Emily Emily   M Willemse, Daniël Daniël
V Jager, Naomi de Naomi   M Bultman, Martijn Martijn
V Raalten, Louise van Louise        
V Raalten, Sophie van Sophie        
V Haar, Damaris ter Damaris        
             
             
D1 BK Za        
Trainers: Liesbeth van Holland en Mark Bolt          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Ammers, Chelsey van Chelsey   M Huijing, Gerjan Gerjan
V Jager, Deborah de Deborah   M Knol, Mark Mark
V Kroon, Carmen Carmen   M Bomert, Jeftha Jeftha
V Mulder, Marinthe Marinthe   M Koppelaar, Thabo Thabo
V Veen, Saar Saar        
V Willemse, Anna Anna        
V Bunte, Noortje van de Noortje        
V Mones, Noömi Noömi         
             
             
E1 BK Za        
Trainers: Sam Scharft & Rick Bultman          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hove, Daniëlle ten Daniëlle   M Hopkins, Floris Floris
V Plomp, Elyne Elyne   M Willemse, Lucas Lucas
V Bouwmeester, Naomi Naomi        
V Perez Koren, Zoë Zoë        
V Raalten, Madeline van Madeline        
             
             
E2 BK Za        
Trainer: Elserieke Mulder          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Hopkins, Sterre Sterre        
V Houtstra, Sanne Sanne        
V Kortstam, Jorjah Jorjah        
V Lee, Carmen van der Carmen        
V Ponsteen, Chloë Chloë        
V Oortjes, Luna Luna        
             
F1 BK Za        
Trainers: Lynn Scharft & Anneleen Links          
             
m/v naam & initialen roepnaam   m/v naam & initialen roepnaam
V Berg, Daphne van den Daphne   M Heemskerk, Job Job
V Maasse, Sarah Sarah   M Sleurink, Siem Siem
V Perez Koren, Quinty Quinty   M Ruijter de, Morris  Morris
V Plomp, Noi Noi        
V Ham, Lynn van den Lynn        
V Ammers, Amy van Amy        

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 25 november
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 09:00
Foto's maken
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:30

Kantine Agenda

Kantine Bezet
zaterdag 16 november
Aanvang: 18:00