• KV Wolderwijd KangoeroeKlup

Complete Competitie Programma Zaal

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wolderwijd in Zeewolde

week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018
za 17 nov09:30Wolderwijd F1 - Unitas / Perspectief F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Theanne Links
aanwezig: 09:00
za 17 nov09:30Wolderwijd E1 - Unitas / Perspectief E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 09:00
za 17 nov10:30Wolderwijd D1 - Sparta D3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 09:45
za 17 nov11:45Wolderwijd A1 - EKVA A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 11:00
za 17 nov13:45Wolderwijd A1 - Sparta A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 13:00
za 17 nov15:00Wolderwijd C1 - DOS Kampen / Veltman C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 14:15
za 17 nov17:00Wolderwijd C1 - OVVO / De Kroon C3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 16:15
za 17 nov18:00Wolderwijd 1 - DOS Kampen / Veltman 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 17:15
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
za 24 nov11:30Wolderwijd E1 - Dindoa E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 11:00
za 24 nov12:00ASVD | PV Systems D2 - Wolderwijd D1locatie:       Dronten
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, van de Bovenkamp, Kroon
vertrek: 10:45
za 24 nov12:10Sparta 5 - Wolderwijd 1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Potuijt, Visser, van den Bosch
vertrek: 11:00
za 24 nov12:45Wolderwijd C1 - ODIK C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 12:00
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
za 1 dec09:30Unitas / Perspectief E8 - Wolderwijd E1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:30
za 1 dec11:30Wolderwijd F1 - Exakwa F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 11:00
za 1 dec12:40Wolderwijd D1 - Unitas / Perspectief D3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 11:45
za 1 dec13:50Wolderwijd 1 - Spirit 4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Arjan Veldhuizen
aanwezig: 13:00
za 1 dec14:20Nova A1 - Wolderwijd A1locatie:       De Bilt
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, ter Haar, Vonk
vertrek: 13:00
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
za 8 dec09:00Wit-Blauw / Green Organics F2 - Wolderwijd F1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Plomp
vertrek: 07:45
za 8 dec10:00DOS Kampen / Veltman D2 - Wolderwijd D1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 08:30
za 8 dec11:30Wolderwijd E1 - Telstar E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Marijke Meetsma
aanwezig: 11:00
za 8 dec12:45Wolderwijd C1 - Sparta C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 8 dec13:50Wolderwijd A1 - Dindoa A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
za 8 dec16:10Exakwa 4 - Wolderwijd 1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Visser, Bolt, van Holland
vertrek: 15:00
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15 dec09:00ODIK E5 - Wolderwijd E1locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 08:00
za 15 dec11:30Wolderwijd F1 - Oranje Zwart F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 11:00
za 15 dec12:45Wolderwijd D1 - Hellas '63 D1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:00
za 15 dec13:50Wolderwijd 1 - MIA 7locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 15 dec15:00Unitas / Perspectief C2 - Wolderwijd C1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, van Raalten, Huijing
vertrek: 13:45
za 15 dec16:15Sparta A1 - Wolderwijd A1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 15:00
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5 jan09:00Elburg F2 - Wolderwijd F1locatie:       Elburg
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 08:00
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12 jan10:00Dindoa F2 - Wolderwijd F1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, de Vries
vertrek: 09:00
za 12 jan11:30Wolderwijd E1 - Apeldoorn E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:00
za 12 jan12:45Wolderwijd C1 - Exakwa C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 12 jan13:50Wolderwijd A1 - Tweemaal Zes A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
za 12 jan15:00Oranje Zwart D1 - Wolderwijd D1locatie:       Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Knol, Kroon
vertrek: 13:30
za 12 jan15:15Antilopen / Lancyr Deelen 6 - Wolderwijd 1locatie:       Leusden
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Meetsma, van den Bosch
vertrek: 14:00
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19 jan10:00Spirit E6 - Wolderwijd E1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Koppelaar
vertrek: 09:00
za 19 jan12:45Wolderwijd 1 - Unitas / Perspectief 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Arjan Veldhuizen
aanwezig: 12:00
za 19 jan13:00Elburg C1 - Wolderwijd C1locatie:       Elburg
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
za 19 jan18:40Synergo A1 - Wolderwijd A1locatie:       Utrecht
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Ruizendaal, Harting
vertrek: 17:15
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26 jan10:00Exakwa D2 - Wolderwijd D1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Knol
vertrek: 08:45
za 26 jan11:30Rood-Wit F2 - Wolderwijd F1locatie:       Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Bouwmeester, Ravensbergen
vertrek: 10:15
za 26 jan11:30Wolderwijd E1 - MIA E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Harm van Holland
aanwezig: 11:00
za 26 jan12:40Wolderwijd C1 - DOS Kampen / Veltman C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 26 jan14:00Wolderwijd A1 - Fortissimo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:15
za 26 jan15:20Wolderwijd 1 - Exakwa 4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 14:30
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2 feb09:00Dindoa E4 - Wolderwijd E1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 08:00
za 2 feb11:30Wolderwijd F1 - Elburg F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
za 2 feb12:45Wolderwijd D1 - ASVD | PV Systems D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 2 feb15:00ODIK C1 - Wolderwijd C1locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, van Raalten, Huijing
vertrek: 13:45
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9 feb09:00Exakwa F2 - Wolderwijd F1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 08:00
za 9 feb11:30Wolderwijd E1 - Unitas / Perspectief E8locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Naomi ter Haar
aanwezig: 11:00
za 9 feb12:00Unitas / Perspectief D3 - Wolderwijd D1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 10:45
za 9 feb12:15Spirit 4 - Wolderwijd 1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Potuijt, van den Bosch
vertrek: 10:45
za 9 feb12:45Wolderwijd A1 - Nova A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16 feb11:30Wolderwijd F1 - Wit-Blauw / Green Organics F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
za 16 feb12:45Wolderwijd D1 - DOS Kampen / Veltman D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 16 feb13:00Sparta C1 - Wolderwijd C1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Willemse
vertrek: 11:45
za 16 feb13:50Wolderwijd 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 16 feb15:00Dindoa A2 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, ter Haar, Vonk
vertrek: 13:45
za 16 feb15:00Telstar E3 - Wolderwijd E1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Koppelaar
vertrek: 14:00
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9 mrt11:00Hellas '63 D1 - Wolderwijd D1locatie:       Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Willemse, van de Bovenkamp
vertrek: 09:45
za 9 mrt11:30Wolderwijd E1 - ODIK E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
za 9 mrt12:40Wolderwijd C1 - Unitas / Perspectief C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 9 mrt13:00Oranje Zwart F2 - Wolderwijd F1locatie:       Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, de Vries
vertrek: 11:45
za 9 mrt13:50Wolderwijd A1 - Sparta A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
za 9 mrt15:30MIA 7 - Wolderwijd 1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, van Holland, van den Bosch
vertrek: 14:15
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16 mrt09:30Apeldoorn E3 - Wolderwijd E1locatie:       Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:15
za 16 mrt11:30Wolderwijd F1 - Dindoa F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
za 16 mrt12:45Wolderwijd D1 - Oranje Zwart D1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 16 mrt13:00Exakwa C2 - Wolderwijd C1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
za 16 mrt13:50Wolderwijd 1 - Sparta 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 16 mrt14:40Tweemaal Zes A1 - Wolderwijd A1locatie:       Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 13:15
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23 mrt11:30Wolderwijd F1 - Rood-Wit F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Valentina Visser
aanwezig: 11:00
za 23 mrt11:30Wolderwijd E1 - Spirit E6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:00
za 23 mrt12:45Wolderwijd D1 - Exakwa D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 23 mrt14:00Wolderwijd C1 - Elburg C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 13:15
za 23 mrt15:20Wolderwijd A1 - Synergo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:30
za 23 mrt19:25Unitas / Perspectief 5 - Wolderwijd 1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Visser, Meetsma, van Holland
vertrek: 18:15
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30 mrt11:00MIA E5 - Wolderwijd E1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 10:00
za 30 mrt11:00DOS Kampen / Veltman C1 - Wolderwijd C1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten
vertrek: 09:30
za 30 mrt13:25Fortissimo A1 - Wolderwijd A1locatie:       IJsselstein
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 11:45

Contact gegevens

Zaal/Veld locatie

Horsterweg 202A
3893 AA ZEEWOLDE

Veldtype: Kunstgras

 

Mail:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Algemeen:
036-5386444

Wedstrijdsecretariaat:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


KV Wolderwijd
weergeven op kaart

Zoeken

Activiteiten Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Start Competitie Zaal
zaterdag 24 november
Aanvang: 10:00
  • KV Wolderwijd