Complete Competitie Programma Zaal

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wolderwijd in Zeewolde

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26 jan10:00Exakwa D2 - Wolderwijd D1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Knol
vertrek: 08:45
za 26 jan11:30Rood-Wit F2 - Wolderwijd F1locatie:       Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Bouwmeester, Ravensbergen
vertrek: 10:15
za 26 jan11:30Wolderwijd E1 - MIA E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Harm van Holland
aanwezig: 11:00
za 26 jan12:40Wolderwijd C1 - DOS Kampen / Veltman C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 26 jan14:00Wolderwijd A1 - Fortissimo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: R. Stoffelsen
aanwezig: 13:15
za 26 jan15:20Wolderwijd 1 - Exakwa 4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 14:30
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2 feb09:00Dindoa E4 - Wolderwijd E1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: Britt van den Hoek
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 08:00
za 2 feb11:30Wolderwijd F1 - Elburg F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
za 2 feb12:45Wolderwijd D1 - ASVD | PV Systems D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 2 feb15:00ODIK C1 - Wolderwijd C1locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, van Raalten, Huijing
vertrek: 13:45
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9 feb09:00Exakwa F2 - Wolderwijd F1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 08:00
za 9 feb11:30Wolderwijd E1 - Unitas / Perspectief E8locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Naomi ter Haar
aanwezig: 11:00
za 9 feb12:00Unitas / Perspectief D3 - Wolderwijd D1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 10:45
za 9 feb12:15Spirit 4 - Wolderwijd 1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Potuijt, van den Bosch
vertrek: 10:45
za 9 feb12:45Wolderwijd A1 - Nova A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16 feb11:30Wolderwijd F1 - Wit-Blauw / Green Organics F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
za 16 feb12:45Wolderwijd D1 - DOS Kampen / Veltman D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
za 16 feb13:00Sparta C1 - Wolderwijd C1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Willemse
vertrek: 11:45
za 16 feb13:50Wolderwijd 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 13:00
za 16 feb15:00Dindoa A2 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, ter Haar, Vonk
vertrek: 13:45
za 16 feb15:00Telstar E3 - Wolderwijd E1locatie:       Hoevelaken
scheidsrechter: 
vervoer:       Perez Koren, Koppelaar
vertrek: 14:00
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9 mrt11:00Hellas '63 D1 - Wolderwijd D1locatie:       Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Willemse, van de Bovenkamp
vertrek: 09:45
za 9 mrt11:30Wolderwijd E1 - ODIK E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
za 9 mrt12:40Wolderwijd C1 - Unitas / Perspectief C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
za 9 mrt13:00Oranje Zwart F2 - Wolderwijd F1locatie:       Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, de Vries
vertrek: 11:45
za 9 mrt13:50Wolderwijd A1 - Sparta A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
za 9 mrt15:30MIA 7 - Wolderwijd 1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, van Holland, van den Bosch
vertrek: 14:15
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16 mrt09:30Apeldoorn E3 - Wolderwijd E1locatie:       Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:15
za 16 mrt11:30Wolderwijd F1 - Dindoa F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
za 16 mrt12:45Wolderwijd D1 - Oranje Zwart D1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 16 mrt13:00Exakwa C2 - Wolderwijd C1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
za 16 mrt13:50Wolderwijd 1 - Sparta 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 16 mrt14:40Tweemaal Zes A1 - Wolderwijd A1locatie:       Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 13:15
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23 mrt11:30Wolderwijd E1 - Spirit E6locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:00
za 23 mrt11:30Wolderwijd F1 - Rood-Wit F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Valentina Visser
aanwezig: 11:00
za 23 mrt12:45Wolderwijd D1 - Exakwa D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 23 mrt14:00Wolderwijd C1 - Elburg C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 13:15
za 23 mrt15:20Wolderwijd A1 - Synergo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:30
za 23 mrt19:25Unitas / Perspectief 5 - Wolderwijd 1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Visser, Meetsma, van Holland
vertrek: 18:15
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30 mrt11:00MIA E5 - Wolderwijd E1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 10:00
za 30 mrt11:00DOS Kampen / Veltman C1 - Wolderwijd C1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten
vertrek: 09:30
za 30 mrt13:25Fortissimo A1 - Wolderwijd A1locatie:       IJsselstein
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 11:45

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo