Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

KV Wolderwijd E2 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1920zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd E2



In de geselecteerde periode nog zijn geen wedstrijden gespeeld. Korfbal Competitie Overzicht | standen1920zaal

De standen in het team Wolderwijd E2

E-pupillen poule 037 (zaal)
1Wolderwijd E20000000(0)
1Unitas / Perspectief E80000000(0)
1Spirit E30000000(0)
1MIA E70000000(0)
1DWS E10000000(0)
1Dindoa E40000000(0)
1De Meeuwen E40000000(0)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1920zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd E2

E-pupillen poule 037 (zaal)
De Meeuwen E4Dindoa E4DWS E1MIA E7Spirit E3Unitas E8Wolderwijd E2
De Meeuwen E4
Dindoa E4
DWS E1
MIA E7
Spirit E3
Unitas / Perspectief E8
Wolderwijd E2
Korfbal Competitie Overzicht | programma1920zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd E2

Oefenwedstrijden (zaal)
za 16 nov09:15Wolderwijd E2 - EKVA E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 08:45
E-pupillen poule 037 (zaal)
za 23 nov11:35Wolderwijd E2 - MIA E7locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Thomas Ruizendaal
aanwezig: 11:00
 
za 30 nov11:00DWS E1 - Wolderwijd E2locatie:       Kootwijkerbroek
scheidsrechter: 
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 09:45
 
za 7 dec11:35Wolderwijd E2 - Spirit E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
 
za 14 dec10:00De Meeuwen E4 - Wolderwijd E2locatie:       Putten
scheidsrechter: Andrea Jansen
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 09:00
 
za 11 jan11:35Wolderwijd E2 - Unitas / Perspectief E8locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Marijke Meetsma
aanwezig: 11:00
 
za 18 jan09:00Dindoa E4 - Wolderwijd E2locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
 
za 1 feb13:00Unitas / Perspectief E8 - Wolderwijd E2locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 12:00
 
za 8 feb11:35Wolderwijd E2 - DWS E1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Timon Vonk
aanwezig: 11:00
 
za 15 feb09:00Spirit E3 - Wolderwijd E2locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
 
za 7 mrt11:35Wolderwijd E2 - De Meeuwen E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 11:00
 
za 14 mrt11:00MIA E7 - Wolderwijd E2locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 10:00
 
za 21 mrt11:35Wolderwijd E2 - Dindoa E4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 25 november
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 09:00
Foto's maken
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:30

Kantine Agenda

Kantine Bezet
zaterdag 16 november
Aanvang: 18:00