KV Wolderwijd D1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd D1

6 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Breedtekorfbal D-pupillen poule 046 (zaal)
12-1-2019Oranje Zwart D1- Wolderwijd D19 -   2
15-12-2018Wolderwijd D1- Hellas '63 D15 -   4
8-12-2018DOS Kampen / Veltman D2- Wolderwijd D113 -   4
1-12-2018Wolderwijd D1- Unitas / Perspectief D35 - 12
24-11-2018ASVD | PV Systems D2- Wolderwijd D18 -   0
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018Wolderwijd D1- Sparta D31 -   7
Korfbal Competitie Overzicht | standen1819zaal

De standen in het team Wolderwijd D1

Breedtekorfbal D-pupillen poule 046 (zaal)
1Unitas / Perspectief D36510115428(26)
2Exakwa D2540184720(27)
3ASVD | PV Systems D2530264023(17)
4DOS Kampen / Veltman D2421153926(13)
5Oranje Zwart D1510422654(-28)
5Wolderwijd D1510421646(-30)
7Hellas '63 D1400401439(-25)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1819zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd D1

Breedtekorfbal D-pupillen poule 046 (zaal)
ASVD | PV S D2DOS Kampen D2Exakwa D2Hellas '63 D1Oranje Zwart D1Unitas D3Wolderwijd D1
ASVD | PV Systems D211 - 37 - 88 - 0
DOS Kampen / Veltman D214 - 87 - 713 - 4
Exakwa D27 - 37 - 517 - 4
Hellas '63 D15 - 11
Oranje Zwart D12 - 129 - 2
Unitas / Perspectief D36 - 46 - 115 - 4
Wolderwijd D15 - 45 - 12
Korfbal Competitie Overzicht | programma1819zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd D1

Breedtekorfbal D-pupillen poule 046 (zaal)
za 26 jan10:00Exakwa D2 - Wolderwijd D1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Knol
vertrek: 08:45
 
za 2 feb12:45Wolderwijd D1 - ASVD | PV Systems D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
 
za 9 feb12:00Unitas / Perspectief D3 - Wolderwijd D1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 10:45
 
za 16 feb12:45Wolderwijd D1 - DOS Kampen / Veltman D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 12:00
 
za 9 mrt11:00Hellas '63 D1 - Wolderwijd D1locatie:       Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Willemse, van de Bovenkamp
vertrek: 09:45
 
za 16 mrt12:45Wolderwijd D1 - Oranje Zwart D1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
 
za 23 mrt12:45Wolderwijd D1 - Exakwa D2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo