KV Wolderwijd C1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd C1

7 wedstrijden zijn geselecteerd. 6 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)
19-1-2019Elburg C1- Wolderwijd C17 - 13
12-1-2019Wolderwijd C1- Exakwa C24 -   6
15-12-2018Unitas / Perspectief C2- Wolderwijd C15 - 12
8-12-2018Wolderwijd C1- Sparta C110 - 11
24-11-2018Wolderwijd C1- ODIK C19 - 11
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018Wolderwijd C1- OVVO / De Kroon C3
17-11-2018Wolderwijd C1- DOS Kampen / Veltman C27 -   2
Korfbal Competitie Overzicht | standen1819zaal

De standen in het team Wolderwijd C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)
1ODIK C15500107345(28)
2Exakwa C2530264631(15)
2DOS Kampen / Veltman C1530264044(-4)
4Elburg C1630365061(-11)
5Wolderwijd C1520344840(8)
5Sparta C1520345052(-2)
7Unitas / Perspectief C2500502660(-34)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1819zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)
DOS Kampen C1Elburg C1Exakwa C2ODIK C1Sparta C1Unitas C2Wolderwijd C1
DOS Kampen / Veltman C18 - 611 - 16
Elburg C18 - 412 - 87 - 13
Exakwa C211 - 57 - 1018 - 4
ODIK C117 - 519 - 13
Sparta C16 - 711 - 12
Unitas / Perspectief C25 - 94 - 95 - 12
Wolderwijd C14 - 69 - 1110 - 11
Korfbal Competitie Overzicht | programma1819zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)
za 26 jan12:40Wolderwijd C1 - DOS Kampen / Veltman C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
 
za 2 feb15:00ODIK C1 - Wolderwijd C1locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, van Raalten, Huijing
vertrek: 13:45
 
za 16 feb13:00Sparta C1 - Wolderwijd C1locatie:       Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Willemse
vertrek: 11:45
 
za 9 mrt12:40Wolderwijd C1 - Unitas / Perspectief C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:45
 
za 16 mrt13:00Exakwa C2 - Wolderwijd C1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
 
za 23 mrt14:00Wolderwijd C1 - Elburg C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 13:15
 
za 30 mrt11:00DOS Kampen / Veltman C1 - Wolderwijd C1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten
vertrek: 09:30

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo