KV Wolderwijd A1 zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819zaal

Uitslagen van het team Wolderwijd A1

8 wedstrijden zijn geselecteerd. 7 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

A-junioren 2e klasse E (zaal)
19-1-2019Synergo A1- Wolderwijd A115 - 11
12-1-2019Wolderwijd A1- Tweemaal Zes A19 - 14
15-12-2018Sparta A1- Wolderwijd A127 - 16
8-12-2018Wolderwijd A1- Dindoa A215 - 17
1-12-2018Nova A1- Wolderwijd A112 - 11
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018Wolderwijd A1- Sparta A29 -   8
17-11-2018Wolderwijd A1- EKVA A213 -   8
10-11-2018Wolderwijd A1- Unitas / Perspectief A2
Korfbal Competitie Overzicht | standen1819zaal

De standen in het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse E (zaal)
1Tweemaal Zes A1541097254(18)
2Fortissimo A1540189665(31)
3Sparta A16402811580(35)
4Synergo A1521256278(-16)
5Nova A1511335674(-18)
5Dindoa A2511335380(-27)
7Wolderwijd A1500506285(-23)
Korfbal Competitie Overzicht | kruistabel1819zaal

Kruistabellen van het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse E (zaal)
Synergo A1Tweemaal Zes A1Sparta A1Fortissimo A1Wolderwijd A1Dindoa A2Nova A1
Synergo A110 - 1015 - 2515 - 11
Tweemaal Zes A115 - 1418 - 13
Sparta A115 - 2027 - 1616 - 3
Fortissimo A122 - 1017 - 12
Wolderwijd A19 - 1415 - 17
Dindoa A210 - 1210 - 2413 - 13
Nova A18 - 1511 - 1812 - 11
Korfbal Competitie Overzicht | programma1819zaal

Wedstrijdprogramma voor het team Wolderwijd A1

A-junioren 2e klasse E (zaal)
za 26 jan14:00Wolderwijd A1 - Fortissimo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: R. Stoffelsen
aanwezig: 13:15
 
za 9 feb12:45Wolderwijd A1 - Nova A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:00
 
za 16 feb15:00Dindoa A2 - Wolderwijd A1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Links, ter Haar, Vonk
vertrek: 13:45
 
za 9 mrt13:50Wolderwijd A1 - Sparta A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 13:00
 
za 16 mrt14:40Tweemaal Zes A1 - Wolderwijd A1locatie:       Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 13:15
 
za 23 mrt15:20Wolderwijd A1 - Synergo A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:30
 
za 30 mrt13:25Fortissimo A1 - Wolderwijd A1locatie:       IJsselstein
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 11:45

Activiteiten Agenda

PUB Quiz
zaterdag 16 februari
Aanvang: 19:00
Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
dinsdag 29 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo