Alle Uitslagen Zaal

Korfbal Competitie Overzicht | uitslagen1819zaal

68 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
Wolderwijd 1- Sparta 524 - 15
Tweemaal Zes A1- Wolderwijd A115 - 11
Exakwa C2- Wolderwijd C17 - 10
Wolderwijd D1- Oranje Zwart D110 -   6
Apeldoorn E3- Wolderwijd E110 -   6
Wolderwijd F1- Dindoa F25 - 19
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
MIA 7- Wolderwijd 115 - 18
Wolderwijd A1- Sparta A117 - 21
Wolderwijd C1- Unitas / Perspectief C216 -   4
Hellas '63 D1- Wolderwijd D110 -   7
Wolderwijd E1- ODIK E54 -   1
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
Wolderwijd 1- Antilopen / Lancyr Deelen 622 - 17
Dindoa A2- Wolderwijd A127 -   7
Sparta C1- Wolderwijd C19 - 13
Wolderwijd D1- DOS Kampen / Veltman D22 -   9
Telstar E3- Wolderwijd E127 -   1
Wolderwijd F1- Wit-Blauw / Green Organics F26 -   5
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
Spirit 4- Wolderwijd 114 - 13
Wolderwijd A1- Nova A110 - 10
Unitas / Perspectief D3- Wolderwijd D110 -   4
Wolderwijd E1- Unitas / Perspectief E89 -   1
Exakwa F2- Wolderwijd F110 - 11
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
ODIK C1- Wolderwijd C18 -   4
Wolderwijd D1- ASVD | PV Systems D25 -   3
Dindoa E4- Wolderwijd E17 -   1
Wolderwijd F1- Elburg F210 -   0
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
Wolderwijd 1- Exakwa 414 - 11
Wolderwijd A1- Fortissimo A113 - 19
Wolderwijd C1- DOS Kampen / Veltman C110 -   9
Exakwa D2- Wolderwijd D18 -   1
Wolderwijd E1- MIA E57 -   6
Rood-Wit F2- Wolderwijd F18 -   4
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
Wolderwijd 1- Unitas / Perspectief 517 - 16
Synergo A1- Wolderwijd A115 - 11
Elburg C1- Wolderwijd C17 - 13
Spirit E6- Wolderwijd E19 -   5
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
Antilopen / Lancyr Deelen 6- Wolderwijd 110 - 14
Wolderwijd A1- Tweemaal Zes A19 - 14
Wolderwijd C1- Exakwa C24 -   6
Oranje Zwart D1- Wolderwijd D19 -   2
Wolderwijd E1- Apeldoorn E34 - 13
Dindoa F2- Wolderwijd F115 -   1
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
Elburg F2- Wolderwijd F15 - 11
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
Wolderwijd 1- MIA 711 - 15
Sparta A1- Wolderwijd A127 - 16
Unitas / Perspectief C2- Wolderwijd C15 - 12
Wolderwijd D1- Hellas '63 D15 -   4
ODIK E5- Wolderwijd E12 - 14
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
Exakwa 4- Wolderwijd 112 - 12
Wolderwijd A1- Dindoa A215 - 17
Wolderwijd C1- Sparta C110 - 11
DOS Kampen / Veltman D2- Wolderwijd D113 -   4
Wolderwijd E1- Telstar E31 - 12
Wit-Blauw / Green Organics F2- Wolderwijd F12 -   7
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
Wolderwijd 1- Spirit 48 - 17
Nova A1- Wolderwijd A112 - 11
Wolderwijd D1- Unitas / Perspectief D35 - 12
Unitas / Perspectief E8- Wolderwijd E12 - 17
Wolderwijd F1- Exakwa F25 -   6
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
Sparta 5- Wolderwijd 112 - 17
Wolderwijd C1- ODIK C19 - 11
ASVD | PV Systems D2- Wolderwijd D18 -   0
Wolderwijd E1- Dindoa E40 -   6
week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018
Wolderwijd A1- EKVA A213 -   8 (oefenwedstrijd)
Wolderwijd D1- Sparta D31 -   7 (oefenwedstrijd)
Wolderwijd E1- Unitas / Perspectief E54 - 16 (oefenwedstrijd)
Wolderwijd A1- Sparta A29 -   8 (oefenwedstrijd)
Wolderwijd C1- DOS Kampen / Veltman C27 -   2 (oefenwedstrijd)

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Verkoopavond Veldschoenen Onlykorfbal.nl
dinsdag 02 april
Aanvang: 18:00

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo