Complete Competitie Programma Veld

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wolderwijd in Zeewolde

week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
za 11 mei09:00ODIK E5 - Wolderwijd E2locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Bomert, Plomp
vertrek: 07:45
za 11 mei09:00Rood-Wit F2 - Wolderwijd F2locatie:       Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Ravensbergen, Kortstam
vertrek: 08:00
za 11 mei10:00Wolderwijd E1 - Spirit E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 09:30
za 11 mei10:30Rood-Wit A2 - Wolderwijd A1locatie:       Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Scharft, Brummel, Vonk
vertrek: 09:00
za 11 mei10:30Dindoa D4 - Wolderwijd D1locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 09:15
za 11 mei11:00Wolderwijd F1 - Unitas / Perspectief F3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 10:30
za 11 mei12:00Wolderwijd C1 - Exakwa C2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 11 mei13:00Wolderwijd 1 - MIA 7locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
za 18 mei10:00Wit-Blauw / Green Organics F1 - Wolderwijd F1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Bouwmeester
vertrek: 08:45
za 18 mei10:00Wolderwijd F2 - Elburg F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Theanne Links
aanwezig: 09:30
za 18 mei10:30DOS C1 - Wolderwijd C1locatie:       Westbroek
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Huijing, Bouw
vertrek: 09:00
za 18 mei10:30Dindoa E5 - Wolderwijd E2locatie:       Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Koppelaar, Veen
vertrek: 09:30
za 18 mei12:00ODIK E3 - Wolderwijd E1locatie:       Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, van de Bunte
vertrek: 10:45
za 18 mei12:00Wolderwijd D1 - De Meeuwen D5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 18 mei12:15Unitas / Perspectief 5 - Wolderwijd 1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Kettenis, Potuijt, van Ravenswaay
vertrek: 11:00
za 18 mei13:00Wolderwijd A1 - Wit-Blauw / Green Organics A1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 12:00
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25 mei09:00Elburg F2 - Wolderwijd F2locatie:       Elburg
scheidsrechter: 
vervoer:       de Vries, Hopkins
vertrek: 08:00
za 25 mei10:00Wolderwijd E2 - Dindoa E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 09:30
za 25 mei11:00Wolderwijd E1 - ODIK E3locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 10:30
za 25 mei11:00Wolderwijd F1 - Wit-Blauw / Green Organics F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 10:30
za 25 mei11:45De Meeuwen D5 - Wolderwijd D1locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, van de Bovenkamp, Kroon
vertrek: 10:30
za 25 mei12:00Wolderwijd C1 - DOS C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 25 mei13:00Wolderwijd 1 - Unitas / Perspectief 5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 25 mei14:00Wit-Blauw / Green Organics A1 - Wolderwijd A1locatie:       Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, ter Haar, Bultman
vertrek: 12:15
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1 jun09:30Apeldoorn E2 - Wolderwijd E2locatie:       Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Hopkins
vertrek: 08:15
za 1 jun10:00Wolderwijd E1 - Sparta E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 09:30
za 1 jun10:00De Meeuwen F4 - Wolderwijd F2locatie:       Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, Ravensbergen
vertrek: 09:00
za 1 jun11:30Wolderwijd F1 - Exakwa F1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
za 1 jun12:00Wolderwijd C1 - EKVA C1locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 1 jun13:00Wolderwijd 1 - Spirit 4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 1 jun13:45De Eemvogels A1 - Wolderwijd A1locatie:       Soest
scheidsrechter: Rick Mast
vervoer:       Jaafar, Meetsma, Links
vertrek: 12:00
za 1 jun15:00Exakwa D5 - Wolderwijd D1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Kroon
vertrek: 13:45
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15 jun10:00Spirit E3 - Wolderwijd E1locatie:       Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Perez Koren
vertrek: 09:00
za 15 jun10:00Unitas / Perspectief F3 - Wolderwijd F1locatie:       Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 09:00
za 15 jun10:30Wolderwijd E2 - ODIK E5locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 10:00
za 15 jun11:30Wolderwijd F2 - Rood-Wit F2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
za 15 jun12:00Wolderwijd D1 - Dindoa D4locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 15 jun12:30Exakwa C2 - Wolderwijd C1locatie:       Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, Willemse, Siebering
vertrek: 11:15
za 15 jun13:00Wolderwijd A1 - Rood-Wit A2locatie:       Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 12:00
za 15 jun14:00MIA 7 - Wolderwijd 1locatie:       Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Maris, van den Bosch
vertrek: 12:45

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo