Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Uitwedstrijden

31 wedstrijden geselecteerd

week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
zaterdag 21/12 10:30Tweemaal Zes F1Wolderwijd F1Maartensdijk
vervoer:       Plomp, van den Berg, de Ruijter
vertrek: 09:15
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
zaterdag 11/1 17:15De Meeuwen A2Wolderwijd A1Putten
vervoer:       Links, Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 15:45
zaterdag 11/1 13:30Hellas '63 D2Wolderwijd D1Nunspeet
vervoer:       Huijing, Knol, Veen, Mones
vertrek: 12:15
zaterdag 11/1 10:00Unitas / Perspectief E4Wolderwijd E1Harderwijk
vervoer:       van Raalten, Perez Koren, Bouwmeester
vertrek: 09:00
zaterdag 11/1 09:00Spirit F1Wolderwijd F1Voorthuizen
vervoer:       Maasse, van der Ham, de Ruijter
vertrek: 08:00
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
zaterdag 18/1 12:30Koveni 4Wolderwijd 1Nieuwegein
vervoer:       Bolt, Potuijt, van den Bosch
vertrek: 11:00
zaterdag 18/1 13:55Velocitas C2Wolderwijd C1Leiderdorp
vervoer:       Willemse, Siebering, Bouw, van de Bovenkamp
vertrek: 12:00
zaterdag 18/1 09:00Dindoa E4Wolderwijd E2Ermelo
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
zaterdag 25/1 16:10Dindoa A2Wolderwijd A1Ermelo
vervoer:       Scharft, Brummel, Links, Vonk
vertrek: 14:45
zaterdag 25/1 10:00De Meeuwen D4Wolderwijd D1Putten
vervoer:       van de Bunte, Willemse, de Jager, Bomert
vertrek: 08:45
zaterdag 25/1 09:00Sparta E3Wolderwijd E1Nijkerk
vervoer:       ten Hove, Bouwmeester, Hopkins
vertrek: 08:00
zaterdag 25/1 15:00Telstar F1Wolderwijd F1Hoevelaken
vervoer:       Heemskerk, van Ammers, de Ruijter
vertrek: 14:00
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
zaterdag 1/2 14:00De Meeuwen C2Wolderwijd C1Putten
vervoer:       van de Bunte, van Raalten, Huijing
vertrek: 12:45
zaterdag 1/2 13:00Unitas / Perspectief E8Wolderwijd E2Harderwijk
vervoer:       Hopkins, Kortstam
vertrek: 12:00
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
zaterdag 8/2 16:25Woudenberg 4Wolderwijd 1Woudenberg
vervoer:       Bolt, Meetsma, van den Bosch
vertrek: 15:15
zaterdag 8/2 18:15Telstar A1Wolderwijd A1Hoevelaken
vervoer:       Links, Ruizendaal, Brummel, Vonk
vertrek: 16:45
zaterdag 8/2 10:00Woudenberg E4Wolderwijd E1Woudenberg
vervoer:       Perez Koren, Willemse, Plomp
vertrek: 09:00
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
zaterdag 15/2 09:00Spirit E3Wolderwijd E2Voorthuizen
vervoer:       Ponsteen, Oortjes
vertrek: 08:00
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
zaterdag 22/2 20:40MIA 7Wolderwijd 1Amersfoort
vervoer:       van Holland, Visser, Maris
vertrek: 19:15
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
zaterdag 29/2 12:00KVA C1Wolderwijd C1Amstelveen
vervoer:       Haar ter, Bultman, van de Bunte, de Jager
vertrek: 10:30
zaterdag 29/2 12:00Huizen F1Wolderwijd F1Huizen
vervoer:       Plomp, van den Berg, van Ammers
vertrek: 11:00
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
zaterdag 7/3 13:00MIA A1Wolderwijd A1Amersfoort
vervoer:       Ruizendaal, Scharft, Bultman, Vonk
vertrek: 11:30
zaterdag 7/3 13:00Exakwa D3Wolderwijd D1Lelystad
vervoer:       Bomert, Koppelaar, van Ammers, Veen
vertrek: 11:45
zaterdag 7/3 12:30DVO / Accountor F2Wolderwijd F1Bennekom
vervoer:       Perez Koren, Heemskerk, Sleurink
vertrek: 11:00
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
zaterdag 14/3 12:00Madjoe C1Wolderwijd C1Rijnsburg
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:00
zaterdag 14/3 11:00MIA E7Wolderwijd E2Amersfoort
vervoer:       van der Lee, Houtstra
vertrek: 10:00
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
zaterdag 21/3 16:20Wageningen A3Wolderwijd A1Wageningen
vervoer:       Pape, Bultman, Brummel, Links
vertrek: 14:30
zaterdag 21/3 12:00Rood-Wit D2Wolderwijd D1Wezep
vervoer:       Knol, Kroon, van Ammers, Mones
vertrek: 10:30
zaterdag 21/3 09:00Spirit E4Wolderwijd E1Voorthuizen
vervoer:       ten Hove, Perez Koren, Hopkins
vertrek: 08:00
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
zaterdag 28/3 16:50DOC 3Wolderwijd 1Bussum
vervoer:       Potuijt, Bolt, van den Bosch
vertrek: 15:30
zaterdag 28/3 12:00DKV Victoria C1Wolderwijd C1Diemen
vervoer:       Haar ter, van Raalten, Huijing
vertrek: 10:30

Bestuursagenda

Bestuursvergadering
maandag 06 januari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen