Uitwedstrijden

20 wedstrijden geselecteerd

week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
zaterdag 11/5 10:30Rood-Wit A2Wolderwijd A1Wezep
vervoer:       Scharft, Brummel, Vonk
vertrek: 09:00
zaterdag 11/5 10:30Dindoa D4Wolderwijd D1Ermelo
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 09:15
zaterdag 11/5 09:00ODIK E5Wolderwijd E2Barneveld
vervoer:       Bomert, Plomp
vertrek: 07:45
zaterdag 11/5 09:00Rood-Wit F2Wolderwijd F2Wezep
vervoer:       Ravensbergen, Kortstam
vertrek: 08:00
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
zaterdag 18/5 12:15Unitas / Perspectief 5Wolderwijd 1Harderwijk
vervoer:       Kettenis, Potuijt, van Ravenswaay
vertrek: 11:00
zaterdag 18/5 10:30DOS C1Wolderwijd C1Westbroek
vervoer:       van Raalten, Huijing, Bouw
vertrek: 09:00
zaterdag 18/5 12:00ODIK E3Wolderwijd E1Barneveld
vervoer:       Huijing, van de Bunte
vertrek: 10:45
zaterdag 18/5 10:30Dindoa E5Wolderwijd E2Ermelo
vervoer:       Koppelaar, Veen
vertrek: 09:30
zaterdag 18/5 10:00Wit-Blauw / Green Organics F1Wolderwijd F1Kampen
vervoer:       Willemse, Bouwmeester
vertrek: 08:45
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
zaterdag 25/5 14:00Wit-Blauw / Green Organics A1Wolderwijd A1Kampen
vervoer:       Pape, ter Haar, Bultman
vertrek: 12:15
zaterdag 25/5 11:45De Meeuwen D5Wolderwijd D1Putten
vervoer:       Willemse, van de Bovenkamp, Kroon
vertrek: 10:30
zaterdag 25/5 09:00Elburg F2Wolderwijd F2Elburg
vervoer:       de Vries, Hopkins
vertrek: 08:00
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
zaterdag 1/6 13:45De Eemvogels A1Wolderwijd A1Soest
vervoer:       Jaafar, Meetsma, Links
vertrek: 12:00
zaterdag 1/6 15:00Exakwa D5Wolderwijd D1Lelystad
vervoer:       van der Marel, de Jager, Kroon
vertrek: 13:45
zaterdag 1/6 09:30Apeldoorn E2Wolderwijd E2Apeldoorn
vervoer:       ten Hove, Hopkins
vertrek: 08:15
zaterdag 1/6 10:00De Meeuwen F4Wolderwijd F2Putten
vervoer:       Plomp, Ravensbergen
vertrek: 09:00
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
zaterdag 15/6 14:00MIA 7Wolderwijd 1Amersfoort
vervoer:       Bolt, Maris, van den Bosch
vertrek: 12:45
zaterdag 15/6 12:30Exakwa C2Wolderwijd C1Lelystad
vervoer:       Bultman, Willemse, Siebering
vertrek: 11:15
zaterdag 15/6 10:00Spirit E3Wolderwijd E1Voorthuizen
vervoer:       van Raalten, Perez Koren
vertrek: 09:00
zaterdag 15/6 10:00Unitas / Perspectief F3Wolderwijd F1Harderwijk
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 09:00

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo