Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Maak kennis met korfbal: doe gratis mee aan onze proeftrainingen.
Klik hier voor alle info

SPONSOR NIEUWS: RegioBank nieuwe bordsponsor

Met gepaste trots kunnen we melden dat RegioBank Zeewolde, onderdeel van Flevo Finance, voor 3 jaar bordsponsor is geworden bij KV Wolderwijd/DYZLE.

"De banken in ons dorp Zeewolde zijn collectief verdwenen. Gelukkig vindt u ons als financieel adviseur en Zelfstandig Adviseur van RegioBank sinds 2004 midden in de winkelstraat. Wij bemiddelen exclusief voor de betaal- en spaarproducten van RegioBank en hebben een kasfunctie en u kunt hier dus nog gewoon aan kantoor langskomen. Dat kan overdag en ook, op afspraak, in de avonduren. Parkeren kan op het achtergelegen parkeerterrein."

Een mooi, opvallend, 6 meter reclamebord prijkt er nu langs de velden van KV Wolderwijd/DYZLE. Deze sponsoring is een uitbereiding van het contract dat voorziet in een reclamebord van Flevo Finance. 

Bedankt voor het vertrouwen en op naar een mooie samenwerking de komende jaren.


Over RegioBank Zeewolde

Ons team
Persoonlijk contact betekent ook dat u weet wie uw geldzaken regelt. Daarom stellen wij ons graag aan u voor.

RegioBank Zeewolde | Jan OttenJan Otten

Financieel adviseur
Als Erkend Financieel Adviseur ben ik u graag behulpzaam bij uw financiële vragen op het gebied van hypotheken, pensioen, sparen en beleggen.

 

De banken in ons dorp Zeewolde zijn collectief verdwenen. Gelukkig vindt u ons als financieel adviseur en Zelfstandig Adviseur van RegioBank sinds 2004 midden in de winkelstraat. Wij bemiddelen exclusief voor de betaal- en spaarproducten van RegioBank en hebben een kasfunctie en u kunt hier dus nog gewoon aan kantoor langskomen. Dat kan overdag en ook, op afspraak, in de avonduren. Parkeren kan op het achtergelegen parkeerterrein.

Alles direct geregeld
Als u wilt kunt u vrijwel alles online regelen, maar het hoeft niet. U kunt net zo gemakkelijk even binnenlopen, dan helpen we u persoonlijk. Praten we meteen even gezellig bij. Wij verwelkomen u met een kopje koffie of thee en helpen u zo snel mogelijk verder.

Betrokken en dichtbij
Goed advies ontstaat alleen door persoonlijke betrokkenheid. Wij kijken daarom niet alleen naar uw financiële, maar ook naar uw persoonlijke situatie. U ontvangt een kaartje met uw verjaardag en als er een kindje geboren wordt, ontvangt u een geboortecheque met een eerste aanzet voor een spaarrekening. Want naast een aardigheidje, helpen we u graag denken aan het financiële plaatje bij grote veranderingen.

Info:
RegioBank Zeewolde

Tel: 036-5234658
Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

 • Glasbewassingnederland.nl
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Official Pizza partner KV Wolderwijd
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Bakker Bart
 • Onze KV Wolderwijd webshop
 • KorfbalTotaal.nl
 • Fysio Focus Zeewolde
 • De goedkoopste kwaliteits zonweringen
 • Financiële Dienstverlening
 • Stoffeerderij Vonk voor al uw stoffeer klussen
 • Freelance Audio engineering, Advies, Verkoop en Verhuur.
 • Drankenspeciaalzaak in Zeewolde
 • Voor al uw maatwerk
 • De schilders met garantie uit Zeewolde

Evenementen Agenda

Avond 4 Daagse


Datum: dinsdag 06 juni
Aanvang: 17:30 uur.


Giga Kangoeroe Dag 2023


Datum: dinsdag 13 juni
Aanvang: 09:00 uur.


BBQ | Seizoen afsluiting


Datum: zaterdag 17 juni
Aanvang: 14:00 uur.


Kamp 2023


Datum: vrijdag 30 juni
Aanvang: 15:00 uur.


Competitie Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Bestuursvergadering


Datum: maandag 05 juni
Aanvang: 19:30 uur.


Kantine Agenda

Geen evenementen