Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Scheidsrechters

Scheidsrechters
zaterdag 16 november 2019
09:15Wolderwijd E2EKVA E3Thomas Ruizendaal
09:15Wolderwijd F1EKVA F1Timon Vonk
10:15Wolderwijd E1EKVA E2Matthijs Mulder
11:15Wolderwijd D1Unitas / Perspectief D3Rick Bultman
12:30Wolderwijd 2EKVA 5Maarten Bolt
13:45Wolderwijd C1Tweemaal Zes B2Kees Ruizendaal
15:00Wolderwijd A1Sparta A1Yvonne Meetsma-Roozeboom
16:15Wolderwijd 1Sparta 3Ben Scharft
zaterdag 23 november 2019
11:35Wolderwijd E2MIA E7Thomas Ruizendaal
12:45Wolderwijd C1De Meeuwen C2 (Maarten Bolt)
zaterdag 30 november 2019
11:35Wolderwijd F1Tweemaal Zes F1Timon Vonk
12:30Wolderwijd E1Woudenberg E4Matthijs Mulder
13:35Wolderwijd A1Telstar A1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
14:50Wolderwijd 1Woudenberg 4Kees Ruizendaal
zaterdag 07 december 2019
11:35Wolderwijd E2Spirit E3Carine van den Bosch
12:40Wolderwijd C1KVA C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1MIA 7Ben Scharft
zaterdag 14 december 2019
11:35Wolderwijd F1DVO / Accountor F2Timon Vonk
12:40Wolderwijd D1Exakwa D3Rick Bultman
13:50Wolderwijd A1MIA A1 (Ben Scharft)
zaterdag 11 januari 2020
11:35Wolderwijd E2Unitas / Perspectief E8Marijke Meetsma
12:45Wolderwijd C1Madjoe C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
zaterdag 18 januari 2020
11:35Wolderwijd F1Huizen F1Irissa Pape
12:35Wolderwijd E1Spirit E4Matthijs Mulder
13:40Wolderwijd D1Rood-Wit D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1Wageningen A3 (Kees Ruizendaal)
zaterdag 25 januari 2020
12:40Wolderwijd C1DKV Victoria C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1DOC 3Ben Scharft
zaterdag 01 februari 2020
11:35Wolderwijd E1Dindoa E5Matthijs Mulder
12:40Wolderwijd A1SKF A2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Sparta 5Kees Ruizendaal
zaterdag 08 februari 2020
11:35Wolderwijd E2DWS E1Timon Vonk
12:30Wolderwijd D1Dindoa D2Rick Bultman
13:30Wolderwijd C1Groen Geel / IJskoud de Beste C2 (Maarten Bolt)
zaterdag 15 februari 2020
11:35Wolderwijd F1De Meeuwen F1Timon Vonk
12:30Wolderwijd E1ODIK E3Matthijs Mulder
13:35Wolderwijd D1Wit-Blauw / Green Organics D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1Unitas / Perspectief A2 (Maarten Bolt)
zaterdag 07 maart 2020
11:35Wolderwijd E2De Meeuwen E4Nancy Potuijt
12:40Wolderwijd C1KIOS C1 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Antilopen / Lancyr Deelen 6Kees Ruizendaal
zaterdag 14 maart 2020
11:35Wolderwijd F1Spirit F1Timon Vonk
12:30Wolderwijd E1Unitas / Perspectief E4Matthijs Mulder
13:35Wolderwijd D1Hellas '63 D2Rick Bultman
14:50Wolderwijd A1De Meeuwen A2 (Maarten Bolt)
zaterdag 21 maart 2020
11:35Wolderwijd E2Dindoa E4Carine van den Bosch
12:40Wolderwijd C1Velocitas C2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)
13:50Wolderwijd 1Koveni 4Ben Scharft
zaterdag 28 maart 2020
11:35Wolderwijd F1Telstar F1Valentina Visser
12:30Wolderwijd E1Sparta E3Maarten Maris
13:35Wolderwijd D1De Meeuwen D4Maarten Maris
14:50Wolderwijd A1Dindoa A2 (Yvonne Meetsma-Roozeboom)

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 25 november
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 23 december
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 09:00
Foto's maken
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:30

Kantine Agenda

Kantine Bezet
vrijdag 15 november
Aanvang: 18:00
Kantine Bezet
zaterdag 16 november
Aanvang: 18:00