• Home
  • Programma komende weken

Programma komende week

24 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 13:00Wolderwijd 1Unitas / Perspectief 5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 25/5 14:00Wit-Blauw / Green Organics A1Wolderwijd A1Hagenbroek in Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, ter Haar, Bultman
vertrek: 12:15
za 25/5 12:00Wolderwijd C1DOS C1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 25/5 11:45De Meeuwen D5Wolderwijd D1Putter Eng in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, van de Bovenkamp, Kroon
vertrek: 10:30
za 25/5 11:00Wolderwijd E1ODIK E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 10:30
za 25/5 10:00Wolderwijd E2Dindoa E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 09:30
za 25/5 11:00Wolderwijd F1Wit-Blauw / Green Organics F1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 10:30
za 25/5 09:00Elburg F2Wolderwijd F2Burg. Bode Sportpark in Elburg
scheidsrechter: 
vervoer:       de Vries, Hopkins
vertrek: 08:00
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 13:00Wolderwijd 1Spirit 4Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:15
za 1/6 13:45De Eemvogels A1Wolderwijd A1Veld De Eemvogels in Soest
scheidsrechter: Rick Mast
vervoer:       Jaafar, Meetsma, Links
vertrek: 12:00
za 1/6 12:00Wolderwijd C1EKVA C1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 1/6 10:00Wolderwijd E1Sparta E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 09:30
za 1/6 09:30Apeldoorn E2Wolderwijd E2Orderbos in Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Hopkins
vertrek: 08:15
za 1/6 10:00De Meeuwen F4Wolderwijd F2Putter Eng in Putten
scheidsrechter: Marrit van de Kamp
vervoer:       Plomp, Ravensbergen
vertrek: 09:00
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
za 8/6 10:00Sparta E5Wolderwijd E1Luxool in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Knol, van Ammers
vertrek: 09:00
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 14:00MIA 7Wolderwijd 1Veld MIA in Amersfoort
scheidsrechter: Michiel Spanjer
vervoer:       Bolt, Maris, van den Bosch
vertrek: 12:45
za 15/6 13:00Wolderwijd A1Rood-Wit A2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 12:00
za 15/6 12:30Exakwa C2Wolderwijd C1Langezand in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, Willemse, Siebering
vertrek: 11:15
za 15/6 12:00Wolderwijd D1Dindoa D4Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 15/6 10:00Spirit E3Wolderwijd E1Overhorst in Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Perez Koren
vertrek: 09:00
za 15/6 10:30Wolderwijd E2ODIK E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 10:00
za 15/6 10:00Unitas / Perspectief F3Wolderwijd F1Het Slingerbos in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 09:00
za 15/6 11:30Wolderwijd F2Rood-Wit F2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
week 25 : van dinsdag 18 juni 2019 t/m maandag 24 juni 2019
di 18/6 18:30Exakwa D5Wolderwijd D1Langezand in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Kroon
vertrek: 17:15

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo