Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

2011 KVW Ledenshop banner

  • Home
  • Programma komende weken

Programma komende week

Korfbal Competitie Overzicht | programma2122zaal

72 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 7 december 2021 t/m maandag 13 december 2021
wo 8/12 20:00Fortissimo MW2Wolderwijd MW1De Oever in IJsselstein
scheidsrechter: 
vervoer:       van Ravenswaaij, Visser, Bolt
vertrek: 18:30
za 11/12 15:10DWS 4Wolderwijd 1Veluwehal in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Kettenis, Links, Scharft
vertrek: 13:30
za 11/12 13:50Wolderwijd A1Dindoa A2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: D. André
aanwezig: 12:45
za 11/12 11:05MIA C2Wolderwijd C1De Bokkeduinen in Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Kroon, Hopkins, Kortleve
vertrek: 09:45
za 11/12 12:40Wolderwijd D1Spirit D3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Daniël Willemse
aanwezig: 12:00
za 11/12 09:30Sparta E2Wolderwijd E1Victorium in Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, Schultz, Hofman
vertrek: 08:15
za 11/12 11:30Wolderwijd F1Spirit F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 11:00
week 51 : van dinsdag 14 december 2021 t/m maandag 20 december 2021
di 14/12 21:00Wolderwijd MW1Spirit MW2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 20:15
za 18/12 14:45Hellas '63 A1Wolderwijd A1De Brake in Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       de Wit, van Raalten, Siebering
vertrek: 13:15
za 18/12 12:45Wolderwijd C1De Meeuwen C3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 12:00
za 18/12 10:15Unitas | Perspectief D3Wolderwijd D1De Sypel in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       van den Berg, van der Zwaag, Hak
vertrek: 09:15
za 18/12 11:30Wolderwijd E1ASVD | PV Systems E1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Martijn Bultman
aanwezig: 11:00
za 18/12 10:00Antilopen | Lancyr Deelen F3Wolderwijd F1Buiningpark in Leusden
scheidsrechter: Anne van Valkengoed
vervoer:       Bouwmeester, Wel
vertrek: 09:00
week 1 : van dinsdag 4 januari 2022 t/m maandag 10 januari 2022
za 8/1 12:00Woudenberg F4Wolderwijd F1De Camp in Woudenberg
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Noorlandt
vertrek: 11:00
week 2 : van dinsdag 11 januari 2022 t/m maandag 17 januari 2022
wo 12/1 21:00MIA MW1Wolderwijd MW1De Bokkeduinen in Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Petersen, Meetsma
vertrek: 19:45
za 15/1 17:15Regio '72 3Wolderwijd 1De Wieken in Vaassen
scheidsrechter: 
vervoer:       Kettenis, Maris, Links
vertrek: 15:30
za 15/1 12:40Wolderwijd A1De Meeuwen A2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 11:30
za 15/1 11:00EKVA C1Wolderwijd C1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almere
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, van Raalten, de Wit
vertrek: 09:45
za 15/1 14:00Wolderwijd D1Sparta D3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 13:30
za 15/1 11:30Wolderwijd F1Woudenberg F4De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Karsten Siebering
aanwezig: 11:00
week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
do 20/1 21:15VIKO MW1Wolderwijd MW1Helsdingen in Vianen
scheidsrechter: 
vervoer:       Petersen, Bolt, Links
vertrek: 19:45
za 22/1 14:45Sparta 4Wolderwijd 1Watergoor in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Scharft, Vonk
vertrek: 13:15
za 22/1 12:00Dindoa C2Wolderwijd C1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, de Jager, Kroon, van Ammers
vertrek: 10:45
za 22/1 12:40Wolderwijd D1Dindoa D3De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Daniël Willemse
aanwezig: 12:00
za 22/1 10:00Dindoa E1Wolderwijd E1Dindoa-hal in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, Hopkins, Schultz
vertrek: 09:00
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 13:50Wolderwijd 1Wit-Blauw | Green Organics 5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:45
za 29/1 16:20Sparta A1Wolderwijd A1Watergoor in Nijkerk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 15:00
za 29/1 12:35Wolderwijd C1Synergo C2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 29/1 11:30Wolderwijd E1Exakwa E1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Justin van de Bunte
aanwezig: 11:00
za 29/1 12:00Revival F2Wolderwijd F1Veluwehal in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Wel, Das
vertrek: 11:00

Evenementen Agenda

Oliebollen Toernooi 2021
dinsdag 28 december
Aanvang: 00:00
Jubileumdag 30 jaar KV Wolderwijd
zaterdag 09 april
Aanvang: 09:00

Competitie Agenda

Geen evenementen

Bestuursagenda

Commissie vergadering
maandag 20 december
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 31 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 28 februari
Aanvang: 19:30

Kantine Agenda

Geen evenementen