Programma komende week

40 wedstrijden geselecteerd

week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
za 11/5 13:00Wolderwijd 1MIA 7Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 11/5 10:30Rood-Wit A2Wolderwijd A1De Brink in Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Scharft, Brummel, Vonk
vertrek: 09:00
za 11/5 12:00Wolderwijd C1Exakwa C2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 11/5 10:30Dindoa D4Wolderwijd D1De Zanderij in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, Huijing, de Jager
vertrek: 09:15
za 11/5 10:00Wolderwijd E1Spirit E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 09:30
za 11/5 09:00ODIK E5Wolderwijd E2Oosterbos in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Bomert, Plomp
vertrek: 07:45
za 11/5 11:00Wolderwijd F1Unitas / Perspectief F3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 10:30
za 11/5 09:00Rood-Wit F2Wolderwijd F2De Brink in Wezep
scheidsrechter: 
vervoer:       Ravensbergen, Kortstam
vertrek: 08:00
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
za 18/5 12:15Unitas / Perspectief 5Wolderwijd 1Het Slingerbos in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Kettenis, Potuijt, van Ravenswaay
vertrek: 11:00
za 18/5 13:00Wolderwijd A1Wit-Blauw / Green Organics A1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 12:00
za 18/5 10:30DOS C1Wolderwijd C1Veld DOS in Westbroek
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Huijing, Bouw
vertrek: 09:00
za 18/5 12:00Wolderwijd D1De Meeuwen D5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 18/5 12:00ODIK E3Wolderwijd E1Oosterbos in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, van de Bunte
vertrek: 10:45
za 18/5 10:30Dindoa E5Wolderwijd E2De Zanderij in Ermelo
scheidsrechter: 
vervoer:       Koppelaar, Veen
vertrek: 09:30
za 18/5 10:00Wit-Blauw / Green Organics F1Wolderwijd F1Hagenbroek in Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Bouwmeester
vertrek: 08:45
za 18/5 10:00Wolderwijd F2Elburg F2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Theanne Links
aanwezig: 09:30
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 13:00Wolderwijd 1Unitas / Perspectief 5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 25/5 14:00Wit-Blauw / Green Organics A1Wolderwijd A1Hagenbroek in Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, ter Haar, Bultman
vertrek: 12:15
za 25/5 12:00Wolderwijd C1DOS C1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 25/5 11:45De Meeuwen D5Wolderwijd D1Putter Eng in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, van de Bovenkamp, Kroon
vertrek: 10:30
za 25/5 11:00Wolderwijd E1ODIK E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 10:30
za 25/5 10:00Wolderwijd E2Dindoa E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Nancy Potuijt
aanwezig: 09:30
za 25/5 11:00Wolderwijd F1Wit-Blauw / Green Organics F1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 10:30
za 25/5 09:00Elburg F2Wolderwijd F2Burg. Bode Sportpark in Elburg
scheidsrechter: 
vervoer:       de Vries, Hopkins
vertrek: 08:00
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 13:00Wolderwijd 1Spirit 4Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:15
za 1/6 13:45De Eemvogels A1Wolderwijd A1Veld De Eemvogels in Soest
scheidsrechter: Rick Mast
vervoer:       Jaafar, Meetsma, Links
vertrek: 12:00
za 1/6 12:00Wolderwijd C1EKVA C1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:15
za 1/6 15:00Exakwa D5Wolderwijd D1Langezand in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       van der Marel, de Jager, Kroon
vertrek: 13:45
za 1/6 10:00Wolderwijd E1Sparta E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 09:30
za 1/6 09:30Apeldoorn E2Wolderwijd E2Orderbos in Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       ten Hove, Hopkins
vertrek: 08:15
za 1/6 11:30Wolderwijd F1Exakwa F1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 11:00
za 1/6 10:00De Meeuwen F4Wolderwijd F2Putter Eng in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Plomp, Ravensbergen
vertrek: 09:00
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 14:00MIA 7Wolderwijd 1Veld MIA in Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Maris, van den Bosch
vertrek: 12:45
za 15/6 13:00Wolderwijd A1Rood-Wit A2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 12:00
za 15/6 12:30Exakwa C2Wolderwijd C1Langezand in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, Willemse, Siebering
vertrek: 11:15
za 15/6 12:00Wolderwijd D1Dindoa D4Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:15
za 15/6 10:00Spirit E3Wolderwijd E1Overhorst in Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Perez Koren
vertrek: 09:00
za 15/6 10:30Wolderwijd E2ODIK E5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 10:00
za 15/6 10:00Unitas / Perspectief F3Wolderwijd F1Het Slingerbos in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Heemskerk, van den Berg
vertrek: 09:00
za 15/6 11:30Wolderwijd F2Rood-Wit F2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo