Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Programma komende week

Korfbal Competitie Overzicht | programma2122veld

27 wedstrijden geselecteerd

week 20 : van dinsdag 17 mei 2022 t/m maandag 23 mei 2022
za 21/5 14:50Wolderwijd 1Purmer 1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: M. van Dijk
aanwezig: 13:45
za 21/5 16:15Wolderwijd 2Unitas | Perspectief 5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Ben Scharft
aanwezig: 15:30
za 21/5 13:30Wolderwijd A1Spirit A2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 12:30
za 21/5 11:25Revival C1Wolderwijd C1Overbeek in Terschuur
scheidsrechter: Julian Lebrun
vervoer:       de Jager, Kroon, Kortleve
vertrek: 10:00
za 21/5 12:20Wolderwijd D1Sparta D3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Daniël Willemse
aanwezig: 11:45
za 21/5 11:15Wolderwijd E1MIA E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Martijn Bultman
aanwezig: 10:45
za 21/5 09:00Revival F1Wolderwijd F1Overbeek in Terschuur
scheidsrechter: M. de Wit
vervoer:       Bouwmeester, Wel, Noorlandt
vertrek: 08:00
week 21 : van dinsdag 24 mei 2022 t/m maandag 30 mei 2022
za 28/5 14:30Triaz 1Wolderwijd 1Van Heenvlietlaan in Amstelveen
scheidsrechter: A. Houtman
vervoer:       Hoekstra, Links, Scharft
vertrek: 12:45
za 28/5 14:45Unitas | Perspectief 5Wolderwijd 2Het Slingerbos in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Bolt, Petersen, Visser
vertrek: 13:30
za 28/5 11:00Spirit A2Wolderwijd A1De Voorde in Voorthuizen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten, Huijing
vertrek: 09:15
za 28/5 13:30Wolderwijd C1Revival C1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:30
za 28/5 10:00Sparta D3Wolderwijd D1Stadshagen in Zwolle
scheidsrechter: 
vervoer:       Willemse, Heemskerk, Schalkx
vertrek: 08:45
za 28/5 10:00MIA E3Wolderwijd E1Veld MIA in Amersfoort
scheidsrechter: 
vervoer:       Maasse, van den Berg, Hopkins
vertrek: 09:00
za 28/5 12:30Wolderwijd F1MIA F3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Karsten Siebering
aanwezig: 12:00
week 23 : van dinsdag 7 juni 2022 t/m maandag 13 juni 2022
za 11/6 15:50Wolderwijd 2Sparta 5Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 15:00
za 11/6 14:30Wolderwijd A1Sparta A2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 13:30
za 11/6 13:20Wolderwijd C1Telstar | Schoonderbeek C2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Matthijs Mulder
aanwezig: 12:15
za 11/6 12:10Wolderwijd D1Elburg D2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Justin van de Bunte
aanwezig: 11:30
za 11/6 11:10Wolderwijd E1Woudenberg E3Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Karsten Siebering
aanwezig: 10:30
za 11/6 10:15Wolderwijd F1ODIK F2Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: Martijn Bultman
aanwezig: 09:45
week 24 : van dinsdag 14 juni 2022 t/m maandag 20 juni 2022
za 18/6 16:15Wolderwijd 1DKV 1Veld Wolderwijd in Zeewolde
scheidsrechter: J.B.F. Veldhuis
aanwezig: 15:15
za 18/6 14:00ODIK 5Wolderwijd 2Oosterbos in Barneveld
scheidsrechter: 
vervoer:       van Ravenswaaij, Meetsma, Links
vertrek: 12:30
za 18/6 14:00DVO | Accountor A4Wolderwijd A1De Eikelhof in Bennekom
scheidsrechter: 
vervoer:       van de Bunte, van Raalten, Huijing
vertrek: 11:45
za 18/6 12:30SKF C3Wolderwijd C1De Groene Velden in Veenendaal
scheidsrechter: 
vervoer:       Kroon, van Ammers
vertrek: 10:45
za 18/6 10:30Harich D2Wolderwijd D1Harich in Harich
scheidsrechter: 
vervoer:       Hopkins, van den Berg, Hak
vertrek: 09:00
za 18/6 11:00Unitas | Perspectief E2Wolderwijd E1Het Slingerbos in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Hommel, van Tol, Das
vertrek: 10:00
za 18/6 10:15De Meeuwen F2Wolderwijd F1Putter Eng in Putten
scheidsrechter: 
vervoer:       Das, de Bie, Spansier
vertrek: 09:15
  • Onze KV Wolderwijd webshop
  • KorfbalTotaal.nl
  • Wisse Installaties
  • Fysio Focus Zeewolde
  • De goedkoopste kwaliteits zonweringen
  • Financiële Dienstverlening
  • Stoffeerderij Vonk voor al uw stoffeer klussen
  • Freelance Audio engineering, Advies, Verkoop en Verhuur.
  • Drankenspeciaalzaak in Zeewolde
  • Voor al uw maatwerk
  • De schilders met garantie uit Zeewolde

Evenementen Agenda

Ned. Kampioenschap B-aspiranten


Datum: zaterdag 25 juni
Aanvang: 10:00 uur.


Competitie Agenda

Start voorbereiding veldcompetitie


Datum: dinsdag 16 augustus
Aanvang: 17:00 uur.


Oefenwedstrijden veld


Datum: zaterdag 27 augustus
Aanvang: 09:00 uur.


Oefenwedstrijden veld


Datum: zaterdag 03 september
Aanvang: 09:00 uur.


Start veldcompetitie 2022-2023


Datum: zaterdag 10 september
Aanvang: 09:00 uur.


Bestuursagenda

Bestuursvergadering


Datum: maandag 30 mei
Aanvang: 19:30 uur.


Bestuursvergadering


Datum: maandag 27 juni
Aanvang: 19:30 uur.


Kantine Agenda

Geen evenementen