Programma komende week

20 wedstrijden geselecteerd

week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:30MIA 7Wolderwijd 1De Bokkeduinen in Amersfoort
scheidsrechter: Willem Tigelaar
vervoer:       Bolt, van Holland, van den Bosch
vertrek: 14:15
za 9/3 13:50Wolderwijd A1Sparta A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 12:45
za 9/3 12:40Wolderwijd C1Unitas / Perspectief C2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Bolt
aanwezig: 11:45
za 9/3 11:00Hellas '63 D1Wolderwijd D1De Brake in Nunspeet
scheidsrechter: 
vervoer:       Huijing, Willemse, van de Bovenkamp
vertrek: 09:45
za 9/3 11:30Wolderwijd E1ODIK E5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Irissa Pape
aanwezig: 11:00
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 13:50Wolderwijd 1Sparta 5De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Kees Ruizendaal
aanwezig: 13:00
za 16/3 14:40Tweemaal Zes A1Wolderwijd A1De Vierstee in Maartensdijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Jaafar, Bultman, Brummel
vertrek: 13:00
za 16/3 13:00Exakwa C2Wolderwijd C1De Koploper in Lelystad
scheidsrechter: 
vervoer:       Haar ter, Siebering, Bouw
vertrek: 11:45
za 16/3 12:45Wolderwijd D1Oranje Zwart D1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Maarten Maris
aanwezig: 12:00
za 16/3 09:30Apeldoorn E3Wolderwijd E1Zuiderpark in Apeldoorn
scheidsrechter: 
vervoer:       van Raalten, Bomert
vertrek: 08:15
za 16/3 11:30Wolderwijd F1Dindoa F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 19:25Unitas / Perspectief 5Wolderwijd 1De Sypel in Harderwijk
scheidsrechter: 
vervoer:       Visser, Meetsma, van Holland
vertrek: 18:15
za 23/3 15:20Wolderwijd A1Synergo A1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: 
aanwezig: 14:15
za 23/3 14:00Wolderwijd C1Elburg C1De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Yvonne Meetsma-Roozeboom
aanwezig: 13:15
za 23/3 12:45Wolderwijd D1Exakwa D2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Ramin Jaafar
aanwezig: 12:00
za 23/3 11:30Wolderwijd E1Spirit E6De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Rick Bultman
aanwezig: 11:00
za 23/3 11:30Wolderwijd F1Rood-Wit F2De Horst in Zeewolde
scheidsrechter: Carine van den Bosch
aanwezig: 11:00
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 13:25Fortissimo A1Wolderwijd A1De Oever in IJsselstein
scheidsrechter: 
vervoer:       Pape, Ruizendaal, Scharft
vertrek: 11:30
za 30/3 11:00DOS Kampen / Veltman C1Wolderwijd C1De Reeve in Kampen
scheidsrechter: 
vervoer:       Bultman, van Raalten
vertrek: 09:30
za 30/3 11:00MIA E5Wolderwijd E1De Bokkeduinen in Amersfoort
scheidsrechter: Anouk van Barneveld
vervoer:       ten Hove, Plomp
vertrek: 10:00

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30

Bestuursagenda

Verkoopavond Veldschoenen Onlykorfbal.nl
dinsdag 02 april
Aanvang: 18:00

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 06 april
Aanvang: 09:00
Oefenwedstrijden Veld 2019
zaterdag 13 april
Aanvang: 09:00

Facebook KV Wolderwijd logo