• Home
  • Opstellingen komende week

Opstellingen komende week

F1Klasse:F-105 Wedstrijdnummer: BK52035
di 14/05
18:00
Wolderwijd F1 -  Exakwa F1
DamesDaphne van den Berg, Naomi Bouwmeester, Noï Plomp, Sarah Maasse
HerenJob Heemskerk, Lucas Willemse
CoachLouise van Raalten, Lynn Scharft
Verzamelen17:30
ScheidsrechterMatthijs Mulder
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde

 

1Klasse:S-062 Wedstrijdnummer: BK61367
za 18/05
11:45
Unitas / Perspectief 5 -  Wolderwijd 1
DamesCarine van den Bosch, Elserieke Mulder, Karin Kettenis, Nancy Potuijt, Susanne van Ravenswaay
HerenMaarten Bolt, Maarten Maris, Mark Bolt, Rick Bultman, Thomas Ruizendaal
CoachYvonne Meetsma-Roozeboom
Verzamelen10:30
VervoerKettenis, Potuijt, van Ravenswaay
LocatieHet Slingerbos in Harderwijk
Opmerking afgemeld: Harm van Holland, Niek van Holland, Wim van den Bosch

 

A1Klasse:A-020 Wedstrijdnummer: BK59988
za 18/05
13:30
Wolderwijd A1 -  Wit-Blauw / Green Organics A1
DamesAngela Brummel, Irissa Pape, Lynn Scharft, Marijke Meetsma, Naomi ter Haar
HerenMatthijs Mulder, Rick Bultman, Thomas Ruizendaal, Timon Vonk
CoachBen Scharft
Verzamelen12:30
ScheidsrechterKees Ruizendaal
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Lotte Rasing, Theanne Links, Ramin Jaafar

 

C1Klasse:C-004 Wedstrijdnummer: BK63313
za 18/05
10:30
DOS C1 -  Wolderwijd C1
DamesAnneleen Links, Damaris Haar ter, Lisa Bouw, Louise van Raalten, Sophie van Raalten
HerenDaniël Willemse, Karsten Siebering, Martijn Bultman
CoachHaroen Jaafar, Robert van Ravenswaaij
Verzamelen09:00
Vervoervan Raalten, Huijing, Bouw
LocatieVeld DOS in Westbroek
Opmerking afgemeld: Emily Huijing

 

D1Klasse:D-104 Wedstrijdnummer: BK55920
za 18/05
12:00
Wolderwijd D1 -  De Meeuwen D5
DamesAnna Willemse, Carmen Kroon, Deborah de Jager, Inge van der Marel, Marinthe Mulder, Naomi de Jager, Olivia van de Bovenkamp
HerenJustin van de Bunte
CoachLiesbeth van Holland
Verzamelen11:15
ScheidsrechterBen Scharft
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Daphne Huijing

 

E1Klasse:E-136 Wedstrijdnummer: BK55066
za 18/05
12:00
ODIK E3 -  Wolderwijd E1
DamesChelsey van Ammers, Noortje van de Bunte, Zoë Perez Koren
HerenMark Knol
CoachMark Bolt
ReservesJeftha Bomert
Verzamelen10:45
VervoerHuijing, van de Bunte
LocatieOosterbos in Barneveld
Opmerking afgemeld: Madeline van Raalten, Gerjan Huijing

 

E2Klasse:E-210 Wedstrijdnummer: BK63614
za 18/05
10:30
Dindoa E5 -  Wolderwijd E2
DamesDaniëlle ten Hove, Elyne Plomp, Saar Veen, Sterre Hopkins
HerenThabo Koppelaar
CoachElserieke Mulder
Verzamelen09:30
VervoerKoppelaar, Veen
ScheidsrechterNienke van Baren
LocatieDe Zanderij in Ermelo
Opmerking afgemeld: Jeftha Bomert

 

F1Klasse:F-105 Wedstrijdnummer: BK51526
za 18/05
10:00
Wit-Blauw / Green Organics F1 -  Wolderwijd F1
DamesNaomi Bouwmeester, Noï Plomp, Madeline van Raalten
HerenJob Heemskerk, Lucas Willemse
CoachLouise van Raalten, Lynn Scharft
Verzamelen08:45
VervoerWillemse, Bouwmeester
LocatieHagenbroek in Kampen
Opmerking afgemeld: Daphne van den Berg, Sarah Maasse

 

F2Klasse:F-126 Wedstrijdnummer: BK51298
za 18/05
10:00
Wolderwijd F2 -  Elburg F2
DamesCarmen van der Lee, Elize Ravensbergen, Jorjah Kortstam, Sanne Houtstra
HerenFloris Hopkins
CoachAngela Brummel, Anneleen Links
Verzamelen09:30
ScheidsrechterTheanne Links
LocatieVeld Wolderwijd in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Cloë Ponsteen

 

14,37109

Activiteiten Agenda

Giga Kangoeroe dag 2019
dinsdag 28 mei
Aanvang: 08:30
Seizoensafsluiting
zaterdag 29 juni
Aanvang: 16:00

Bestuursagenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Geen evenementen

Facebook KV Wolderwijd logo