Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page
  • Home
  • Opstellingen komende week

Opstellingen komende week

1Klasse:S-017 Wedstrijdnummer: BK14950
za 18/01
12:30
Koveni 4 -  Wolderwijd 1
DamesAntoinette Brouwer, Carine van den Bosch, Elserieke Mulder, Marijke Meetsma, Nancy Potuijt, Valentina Visser
HerenGerrit Petersen, Maarten Bolt, Maarten Maris, Mark Bolt, Niek van Holland, Wim van den Bosch
CoachYvonne Meetsma-Roozeboom
Verzamelen11:00
VervoerBolt, Potuijt, van den Bosch
Locatie‘t Veerhuis in Nieuwegein

 

A1Klasse:A2D Wedstrijdnummer: WK16837
za 18/01
14:50
Wolderwijd A1 -  Wageningen A3
DamesAnneleen Links, Irissa Pape, Lynn Scharft, Sam Scharft, Theanne Links
HerenMatthijs Mulder, Rick Bultman, Thomas Ruizendaal, Timon Vonk
CoachSusanne van Ravenswaaij, Jeroen van den Berg
Verzamelen13:45
LocatieDe Horst in Zeewolde

 

C1Klasse:C2C Wedstrijdnummer: WK20480
za 18/01
13:55
Velocitas C2 -  Wolderwijd C1
DamesDamaris Haar ter, Daphne Huijing, Emily Huijing, Lisa Bouw, Louise van Raalten, Naomi de Jager, Olivia van de Bovenkamp, Sophie van Raalten
HerenDaniël Willemse, Justin van de Bunte, Karsten Siebering, Martijn Bultman, Mischa van de Bunte
CoachHaroen Jaafar, Robert van Ravenswaaij
Verzamelen12:00
VervoerWillemse, Siebering, Bouw, van de Bovenkamp
ScheidsrechterR.M. Rensing
LocatieDe Does in Leiderdorp
Opmerking Reserveshirts !

 

D1Klasse:D-018 Wedstrijdnummer: BK25772
za 18/01
13:40
Wolderwijd D1 -  Rood-Wit D2
DamesAnna Willemse, Carmen Kroon, Chelsey van Ammers, Deborah de Jager, Marinthe Mulder, Noömi Mones, Noortje van de Bunte
HerenMark Knol, Thabo Koppelaar
CoachLiesbeth van Holland, Daniël Willemse, Mark Bolt
Verzamelen12:45
ScheidsrechterRick Bultman
LocatieDe Horst in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Saar Veen, Gerjan Huijing, Jeftha Bomert

 

E1Klasse:E-036 Wedstrijdnummer: BK28877
za 18/01
12:35
Wolderwijd E1 -  Spirit E4
DamesDaniëlle ten Hove, Madeline van Raalten, Naomi Bouwmeester, Zoë Perez Koren
HerenFloris Hopkins
CoachLouise van Raalten, Sam Scharft, Rick Bultman
Verzamelen12:00
ScheidsrechterMatthijs Mulder
LocatieDe Horst in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Elyne Plomp, Lucas Willemse

 

E2Klasse:E-037 Wedstrijdnummer: BK31070
za 18/01
09:00
Dindoa E4 -  Wolderwijd E2
DamesCarmen van der Lee, Cloë Ponsteen, Jorjah Kortstam, Luna Oortjes, Sanne Houtstra, Sterre Hopkins
Heren
CoachElserieke Mulder
Verzamelen08:00
VervoerPonsteen, Oortjes
ScheidsrechterAlbert Bruinink
LocatieDindoa-hal in Ermelo

 

F1Klasse:F-017 Wedstrijdnummer: BK33337
za 18/01
11:35
Wolderwijd F1 -  Huizen F1
DamesAmy van Ammers, Daphne van den Berg, Lynn van der Ham, Quinty Perez Koren, Sarah Maasse
HerenJob Heemskerk, Morris de Ruijter, Siem Sleurink
CoachAnneleen Links, Lisa Bouw, Lynn Scharft
Verzamelen11:00
ScheidsrechterIrissa Pape
LocatieDe Horst in Zeewolde
Opmerking afgemeld: Noï Plomp

 

11,62207

Bestuursagenda

Commissie Vergadering
maandag 27 januari
Aanvang: 19:30
Bestuursvergadering
maandag 24 februari
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 30 maart
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Geen evenementen

Evenementen Agenda

Korfbal League Finale 2020
zaterdag 04 april
Aanvang: 16:00
Paas Brunch
zaterdag 11 april
Aanvang: 12:00
KAMP 2020
woensdag 20 mei
Aanvang: 16:00
Seizoensafsluiting 2020
zaterdag 27 juni
Aanvang: 16:00