Indeling KNKV najaar 2019

Het KNKV heeft de indelingen voor het najaar 2019 bekend gemaakt.

In onderstaand overzicht kun je alvast zien tegen wie je gaat spelen.

  S-046           A2F    
1 Exakwa 5 Za Lelystad     1 Fiducia A2 Za Vleuten
2 Hellas '63 3 Za Nunspeet     2 Huizen A1 Za Huizen
3 Wit-Blauw/Green Organics 4 Za Kampen     3 MIA A1 Za Amersfoort
4 Wolderwijd 1 Za Zeewolde     4 Nova A1 Za Bilthoven
            5 OVVO/De Kroon A2 Za Maarssen
            6 Sparta (N) A1 Za Nijkerk Gld
            7 Tweemaal Zes A1 Za Maartensdijk
            8 Wolderwijd A1 Za Zeewolde
                   
                   
  C2D           D-070    
1 ODIK C1 Za Barneveld     1 De Meeuwen D5 Za Putten
2 Sparta (N) C1 Za Nijkerk Gld     2 Spirit D2 Za Voorthuizen
3 Telstar/dé Register Makelaar C1 Za Hoevelaken     3 Telstar/dé Register Makelaar D3 Za Hoevelaken
4 Wolderwijd C1 Za Zeewolde     4 Wolderwijd D1 Za Zeewolde
                   
                   
  E-111           E-148    
1 De Meeuwen E5 Za Putten     1 DWS E1 Za Kootwijkerbroek
2 Soesterkwartier E1 Za Amersfoort     2 MIA E8 Za Amersfoort
3 Telstar/dé Register Makelaar E3 Za Hoevelaken     3 Unitas/Perspectief E6 Za Harderwijk
4 Wolderwijd E1 Za Zeewolde     4 Wolderwijd E2 Za Zeewolde
                   
                   
  F-019                
1 ASVD F1 Za Dronten            
2 Sparta (Zw) F1 Za Zwolle            
3 Wit-Blauw/Green Organics F1 Za Kampen            
4 Wolderwijd F1 Za Zeewolde            

Het programma met de data en bijbehorende tijden worden na 20 augustus bekend.

Activiteiten Agenda

Startdag Seizoen 2019-2020
zaterdag 31 augustus
Aanvang: 10:00

Bestuursagenda

Kantine gereserveerd
vrijdag 23 augustus
Aanvang: 19:00
Bestuursvergadering
maandag 26 augustus
Aanvang: 19:30
Commissie Vergadering
maandag 30 september
Aanvang: 19:30

Competitie Agenda

Start Veldcompetitie Najaar 2019
zaterdag 07 september
Aanvang: 10:00
Oefenwedstrijden Zaal 2019-2020
zaterdag 16 november
Aanvang: 10:00

Facebook KV Wolderwijd logo