Hallo, heb je een vraag? Of wil je iets weten? Dat kan eenvoudig door te gaan 'Appen' Of stuur een mailtje naar info@kvwolderwijd.nl

Chat met ons via WhatsApp
Close and go back to page

Maak kennis met korfbal: doe gratis mee aan onze proeftrainingen.
Klik hier voor alle info

Maak kennis met korfbal: doe gratis mee aan onze proeftrainingen

Ontdek de dynamische en veelzijdige sport korfbal met de vrijblijvende proeftrainingen van onze vereniging! Of je nu jong of oud bent, beginner of gevorderde, iedereen is welkom om een aantal trainingen mee te doen en te ontdekken hoe leuk korfbal is.

Onze vereniging biedt de mogelijkheid om vrijblijvend kennis te maken met deze sport. Tijdens de proeftrainingen kun je ervaren hoe gezellig en uitdagend het is om samen met anderen te sporten en te werken aan je vaardigheden op het veld.

Of je nu al ervaring hebt of niet, onze ervaren trainers staan voor je klaar om je te begeleiden en te helpen bij het ontdekken van de korfbalsport. Kom langs op onderstaande tijden en maak kennis met korfbal:

Op zaterdagochtend

 • van 9:30 tot 10:30 voor de Kangoeroes (3, 4 & 5 jaar)

Op dinsdag

 • van 18:00 tot 19:00 voor de F-jeugd (6 & 7 jaar).

Op dinsdag & donderdag

 • van 18:00 tot 19:00 voor de E-jeugd (8 & 9 jaar)
 • van 18:00 tot 19:00 voor de D-jeugd (10 & 11 jaar)
 • van 19:00 tot 20:00 voor de C-jeugd (12 & 13 jaar)
 • van 19:00 tot 20:00 voor de B-jeugd (14 & 15 jaar)
 • van 19:00 tot 20:00 voor de A-jeugd (16, 17 & 18 jaar)
 • en van 20:00 tot 21:00 voor de senioren.

Korfbal Fit:  35+ of iedereen die gewoon lekker wil bewegen: op de dinsdag van 20:00 tot 21:00 uur

Onze vereniging staat bekend om de gezelligheid en het plezier dat we met elkaar beleven op en naast het veld. Dus kom langs en ontdek het zelf! Aanmelden voor de proeftrainingen is niet nodig, maar wil je meer informatie of heb je vragen? Neem dan gerust contact met ons op via onze website, www.kvwolderwijd.nl of stuur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij staan voor je klaar!

 • Glasbewassingnederland.nl
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Official Pizza partner KV Wolderwijd
 • DYZLE, temperatuurbewaking voor professionals
 • Bakker Bart
 • Onze KV Wolderwijd webshop
 • KorfbalTotaal.nl
 • Fysio Focus Zeewolde
 • De goedkoopste kwaliteits zonweringen
 • Financiële Dienstverlening
 • Stoffeerderij Vonk voor al uw stoffeer klussen
 • Freelance Audio engineering, Advies, Verkoop en Verhuur.
 • Drankenspeciaalzaak in Zeewolde
 • Voor al uw maatwerk
 • De schilders met garantie uit Zeewolde

Evenementen Agenda

Geen evenementen

Competitie Agenda

Oefenwedstrijden ZAAL


Datum: zaterdag 04 november
Aanvang: 09:00 uur.


Bestuursagenda

Geen evenementen

Kantine Agenda

Geen evenementen